Powrót do: Wyposażenie domu

Wózek Tfk Sport biegowy cechy produktu


Trening z dzieckiem- czy to w ogóle możliwe? Czy rodzice maluchów mają w ogóle szansę na to, aby nie rezygnować ze swoich sportowych pasji? Oczywiście, i to bez względu na to czy przygotowują się do przebiegnięcia maratonu, trenują triathlon lub chcą pojeździć na rolkach- każda z tych aktywności jest teraz możliwa dzięki wózkowi TFK Sport.

Wózek sportowy do biegania TFK Sport - komfort dla rodzica i bezpieczeństwo dla malucha

Dzięki dużym, pompowanym kołom spacerówka TFK Sport idealnie sprawdzi się do biegu i spacerów po każdym terenie. Dobrej jakości amortyzacja zapewnia płynną i stabilną jazdę a dodatkowe skrętne koło na przodzie sprawia, że wózek sprawdza się nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także wówczas, gdy istnieje konieczność lawirowania na zatłoczonym chodniku czy w wąskim przejściu w sklepie.

O bezpieczeństwo dziecka dbają 5- cio punktowe pasy z miękkimi, wygodnymi nakładkami, zaś o komfort miękka poduszka, w którą wyposażono oparcie na wysokości głowy. Naprawdę sporych rozmiarów budka pozwala nie martwić się o zabezpieczenie dziecka nawet podczas najbardziej słonecznych dni, a szerokie siedzisko gwarantuje wygodę podróżowania także starszym dzieciom.

Wózek TFK Sport to przemyślane rozwiązania

Wózek do biegania został zaprojektowany w ten sposób, by jego użytkowanie było naprawdę przyjemne i bezproblemowe. Dzięki wodoodpornemu materiałowi wszelkie zabrudzenia mogą zostać usunięte w łatwy sposób, zaś dzięki opatentowanemu systemowi składania czynność ta zajmuje zaledwie kilka sekund. Siedzisko, które można ustawić w dowolnej pozycji doskonale sprawdzi się również podczas drzemek dziecka, a pojemny kosz oraz ciekawy system troczków i haczyków pozwolą zabrać ze sobą wszelkie dziecięce akcesoria.

Aby wózek wyglądał atrakcyjnie rączka dla rodzica jest nie tylko praktyczna, przez możliwość jej regulowania w wielu pozycjach, ale także obszyta ekoskórą. Złożony wózek przed ponownym otwarciem można zabezpieczyć używając przeznaczonego do tego paska. Wózek posiada także wszelkie niezbędne atesty wózka biegowego, można więc używać go do uprawiania sportu bez obaw o bezpieczeństwo swoje lub dziecka.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.