Powrót do: Wyposażenie domu

Panele winylowe gdzie kupić w mieście Wrocław


Nowoczesne panele winylowe są nie tylko efektowne ale też bardzo trwałe. Co więcej, w niczym nie przypominają wykładzin PCV z okresu PRL-u. Mogą być stosowane zarówno w domach mieszkalnych jak i budynkach narażonych na duży ruch, takich jak restauracje, urzędy czy pomieszczenia biurowe.

Dostępne w wielu nowoczesnych kolorach oraz wzorach (imitujących drewno, gres czy tradycyjne panele), wpiszą się w gusta nawet najbardziej wymagających osób.

Czym charakteryzują się panele winylowe?


Podstawowym materiałem z jakiego tworzone są panele winylowe jest polichlorek winylu. Swoją niezwykłą trwałość zawdzięczają kilku nałożonym na siebie warstwom. Pierwszą z nich stanowi płyta HDF, środkowa część zbudowana jest z korka, natomiast ich powierzchnia, to warstwy balsamujące oraz powłoka, która może być poliuretanowa lub ceramiczna.

Dzięki takiemu trwałemu połączeniu, podłogi winyloweodporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Miejsca takie jak jadalnie, salony, sale konferencyjne, stołówki czy gabinety lekarskie, stanowią idealne miejsce w którym zastosowanie mogą znaleźć panele winylowe, Wrocław natomiast jest miastem, w którym ten rodzaj podłóg jest naprawdę popularny.

Najważniejsze zalety podłogi winylowej


Panele winylowe (zobacz w mieście Wrocław) to gwarancja jakości, trwałości oraz dobrego wyglądu. Do najważniejszych zalet podłóg winylowych zaliczyć należy odporność na promieniowanie UV oraz to, że nie odbarwiają się pod jego wpływem.

Bardzo prosto jest je utrzymać w czystości (są antystatyczne), a ponadto mogą być stosowane także pod ogrzewanie podłogowe (nie wychładzają się zbyt szybko). W razie uszkodzenia z łatwością można wymienić tylko poszczególne elementy bez konieczności demontażu całej podłogi.

Doskonale izolują zarówno termicznie jak i akustycznie, dlatego sprawdzają się do zastosowania w budynkach wielopiętrowych. Są też odporne na działanie wody, dlatego możliwości ich zastosowania są praktycznie nieograniczone. Optycznie powiększają przestrzeń oraz pozwalają na zachowanie spójności w aranżacji wszystkich pomieszczeń w budynku.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.