Powrót do: Produkcja, Budownictwo

Jak wybrać dobre meble socjalne


Dobrze dobrane meble socjalne ułatwiają przechowywanie cennych przedmiotów, ubrań czy drobiazgów. Dzięki czemu w miejscu pracy i relaksu panuje ład i porządek. Meble metalowe socjalne powinny być wykonane starannie, z użyciem dobrej jakości materiałów, aby zapewnić długotrwałe i wygodne użytkowanie.

Szafki oraz inne meble metalowe socjalne

Meble metalowe socjalne stanowią idealne rozwiązanie zarówno do szatni, jadalni, jak i pokojów socjalnych. Znakomicie sprawdzą się wszędzie tam gdzie jest mało miejsca, z zachodzi konieczność przechowania dużej ilości rzeczy.

Zazwyczaj wykonuje się je za pomocą zgrzewania, dzięki czemu meble metalowe socjalne są stabilne i trwałe. Metalowe meble socjalne produkowane są zazwyczaj z blachy walcowanej na zimno. Grubość blachy może być zróżnicowana, zazwyczaj wynosi około 0.5 mm. Blachę maluje się metodami proszkowymi, co zapewnia nie tylko walory estetyczne, ale również podnosi odporność szafki na działanie czynników agresywnych, chociażby korozję.

Tego typu  meble mogą mieć różne kształty. Socjalne meble mogą mieć postać słupków, skrytek czy kształt litery L. Ważne aby wyposażone były w wywietrzniki, które zapewnią przewiew powietrza. Dotyczy to szczególnie szafek, w których przechowywane jest jedzenie.

Stoły, ławy i siedziska

Szafki to nie jedyne meble socjalne, w które warto wyposażyć pomieszczenia dla pracowników. Kolejne to oczywiście meble szatniowe. Istnieją różne modele ławek, zazwyczaj składają się one z siedziska i wieszaka.

Ważne aby tego typu metalowe meble były przede wszystkim ergonomiczne, ale również i stabilne. W pomieszczeniach socjalnych ważne miejsce zajmują również stoły. Tego typu meble do pomieszczeń socjalnych mogą być składane lub stałe, w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni. Oczywiście w pomieszczeniach socjalnych muszą znaleźć swoje miejsce również szafki śniadaniowe.

Cechą wspólną, która łączy wszystkie modele metalowych mebli socjalnych to ich trwałość oraz łatwość utrzymana w czystości. Te dwie cechy są zdecydowanie niezbędne.

Zobacz modele dostępne w sklepie: szafymetalowe.pl/85-meble-metalowe-socjalne
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.