Powrót do: Wyposażenie domu

Masz w domu lakiery Silcare


W dobie dbałości o piękno firma Silcare oferuje nam szeroką gamę produktów do pielęgnacji i ozdabiania paznokci. Na uwagę załugują lakiery hybrydowe dostępne na stronie prodcenta w pięciu wariantach. Mowa tu o kolekcjach: Color IT Premium, The Garden of Colour, Flexy, Color IT oraz Rock IT.

Sklepy fryzjerskie - szeroka oferta

Każda z linii cechuje się wysoką jakością oraz dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klientek. Lakiery te zamówić możemy bezpośrednio ze strony Silcare oraz także ze sklepów internetowych typu Trena.pl. Ceny zasadniczo nie różnią się wobec czego metoda zakupu pozostaje dowolna. Pod uwagę wziąć natomiast należy linię hybrydy, która będzie odpowiadać naszym potrzebom. Postaram się przedstawić pokrótce charakterystykę każdego rodzaju lakierów Silcare.

Zacznijmy od Color IT. Producent zapewnia trwałość koloru do 2 tygodni między innymi dzięki poprawieniu gęstości lakieru o 50%. Hybryda Silcare Color IT doskonale utrzymuje się na paznokciach, a prócz tego jej kolor pozostaje intensywny, wygląda świeżo, nie matowieje. Nakłada się go łatwo i szybko, przy czym w 100% bezproblemowo można go usunąć. Nie osłabia on płytki paznokcia. Utwardzać go można w lampach UV oraz wysokiej jakości lampach LED. Do wyboru mamy szeroką gamę barw na każdą okazję.

Co warto kupić w sklepie fryzjerskim

Kolejną perełką Silcare jest The Garden of Colour, który jest innowacyjnym połączeniem żelu UV i lakieru. Jego głównymi cechami są: rzadka konsystencja, doskonała przyczepność, niski poziom drażniącego zapachu, szybkość utwardzania, wysoka jakość oraz trwałość. Podobnie jak Color IT utwardzać można go w lampach UV oraz najwyższej jakości lampach LED. Cena jest przyzwoita, mieści się w granicach 14 zł.

Tańszą, lecz nie gorszą wersją hybrydy Silcare jest lakier FLEXY (około 8 zł). Ta linia według opinii użytkowniczek ma doskonały połysk, dobre przyleganie, jest elastyczna. Posiada przedłużoną trwałość. Poza tym jest intensywnie napigmentowana, posiada właściwości nabłyszczające.

Lampy LED i UV-LED

Idealna do lamp LED i UV-LED. Dodatkowo łatwo się zmywa. Idąc dalej mamy Color IT Premium, który cechuje: optymalne nasycenie barwą, idealne krycie płytki paznokcia już przy pierwszej warstwie, nowe szklane opakowanie. Podobnie jak Color IT Hybryda Color IT Premium doskonale utrzymuje się na paznokciach, a jej kolor jest intensywny, wciąż świeży, nie matowieje. Szeroka gama barw zapewnia efekt doskonałego krycia płytki paznokcia wybranym kolorem. Nakłada się go i ściąga łatwo i szybko.

Jako ostatni przedstawię ROCK IT - efekt nowatorskiego zastosowania poliestru akrylowego. Delikatne odcienie tej hybrydy gwarantują elastyczność, równomierne napigmentowanie oraz bardzo dobrą odporność na promieniowanie ultrafioletowe. Kolory pozostają intensywne i trwałe. Lakier ten podobnie jak pozostałe hybrydy Lakiery Silcare łatwo można usunąć. Podsumowując pośród lakierów hybrydowych firmy Silcare z łatwością wybierzemy swój ulubiony lakier. Dzięki zachęcającej cenie i wielu zaletom możemy wypróbować każdą linię i wiele z oferowanych trwałych kolorów.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.