Powrót do: Wyposażenie domu

Masz w szafie polary wojskowe?


polary wojskowe wyróżniają się dobrymi parametrami. Zwykle wykonane z termicznego materiału. Taki rodzaj materiału odpowiada za efektywne odprowadzanie wilgoci w postaci potu, a przy tym zapewniają utrzymanie ciepła nawet w wyjątkowo zimne dni.

Polar wojskowy na każdą pogodę

W okresie wiosenno-letnim polary wojskowe mogą stanowić odzież wierzchnią, natomiast w porze jesienno-zimowej sprawdzą się jako środkowa warstwa odzieży. Termoaktywne polary militarne to lepsze rozwiązanie niż zwykła bluza czy sweter. Polary taktyczne mają różną gramaturę materiału. Im wyższa wartość, tym cieplejsza i bardziej wytrzymała tkanina, która sprawia, że polar militarny ma zdecydowanie lepsze właściwości. Polary militarne są dostosowane do użytku w trudnych warunkach i w skrajnych temperaturach.

Znajdziemy różne rodzaje, które wyróżniają polary przeznaczone do zadań specjalnych, w szczególności są to:

  • polary militarne,
  • polary taktyczne,
  • polary trekkingowe,
  • polary sportowe.

Jak wybrać polar taktyczny?

Obszerniejsze kroje sprawią, że polary taktyczne bez problemu pozwolą na pomieszczenie kamizelki kuloodpornej. Istotna jest także liczba i wielkość kieszeni, które posiadają polary wojskowe. Zwykle bez problemu pomieszczą najważniejsze elementy ekwipunku.

Materiały gwarantują odporność na przetarcia, powstałe w wyniku działań taktycznych. Posiadają w szczególności przydatne wzmocnienia w ramionach i łokciach. Przydaje się dwukierunkowy zamek główny, na który zasuwany jest polar do zadań specjalnych.

Dostępne są różne warianty kamuflażu.

Polary militarne to nie tylko funkcje użytkowe. Stanowią one modny element garderoby do noszenia na co dzień. Jest to ubranie o charakterze ponadczasowym. Pozwoli na podkreślenie indywidualnego stylu. Polary wojskowe stanowią, bardzo popularny w ostatnim okresie, typ odzieży outdoorowej. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.