Powrót do: Hobby budowlańca

Wakacje pracownika budowlanego w Paryżu


Wielu z nas chciałoby się dziś pewnie udać do Paryża i oczywiście w żadnym wypadku nie może nas to dziwić. Skoro tak warto zastanowić się też nad tym, jak się tam dostać. Jeżeli pod uwagę mielibyśmy wziąć tylko i wyłącznie komfortowy transport i do tego ten naprawdę szybki, który zagwarantuje nam dotarcie do stolicy Francji w kilka godzin, na pewno w pierwszej kolejności trzeba byłoby postawić na transport lotniczy.

Tanie lotnicze do Francji

Jak pewnie każdy z nas doskonale zdaje sobie z tego sprawę, obecnie nie brakuje tanich linii lotniczych, za którymi powinniśmy się rozejrzeć w pierwszej kolejności. Na główne lotnisko w Paryżu takimi liniami się jednak nie dostaniemy. W takiej sytuacji najlepiej jest postawić na lotnisko w Beauvais, które oddalone jest od stolicy Francji od około osiemdziesiąt kilometrów. Biorąc pod uwagę trasę Paryż-Beauvais dojazd jest tu bardzo prosty i co najważniejsze tani.

Dojazd do lotniska Paryż-Beauvais

Możliwości jest tu bardzo wiele. Otóż na linii Paryż-Beauvais dojazd umożliwia między innymi pociąg oraz autobus. Tych tutaj nie brakuje, a co ważne kursują one na okrągło. To oczywiście nie wszystko, bo możliwości jest znacznie więcej.

Busy do Paryża

Z całą pewnością warto w tym miejscu wspomnieć także o wypożyczalni samochodów, która znajduje się na tym lotnisku. To także dobry pomysł jest wówczas najszybszy. Na koniec wspomnijmy tu jeszcze o busach, które zabierają po kilkanaście osób. Wydaje się w związku z tym, że każdy turysta, który wyląduje w Beauvais do stolicy Francji dotrze w kilkadziesiąt minut.

Źródło: http://boogiehostel.com
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.