Powrót do: Wyposażenie domu

Wybór lustra do swojego wnętrza


Każdy ma w swoim domu lub mieszkaniu lustro, życie bez lustra jest ciężkie wiedzą o tym doskonale kobiety, które spędzają przed nim kilka minut dziennie. Mężczyźni też korzystają z lustra np. podczas golenia. Nie wyobrażam sobie golenia bez spoglądania na lustro.

Kupujemy lustro do domu

Decyzja w sprawie zakupu takiego dobra musi być przemyślana, jakie lustro spełni nasze wymagania. Przed wyborem lustra musimy wybrać odpowiednie miejsce gdzie chcemy je umieścić. Jego wielkość powinna dobierać się do wielkości pomieszczenia. Jeśli mamy łazienkę wykonaną w jakimś stylu to należy wybrać lustro, które nie zaburzy wcześniej obranego stylu.

szkloLustra można kupić w sklepach budowlanych, sklepach internetowych, które specjalizują się tylko w sprzedaży luster, warto też odwiedzić producenta luster. Producent luster (np. firma www.kast.pl) może nam zaoferować lustra w bardzo atrakcyjnej cenie. Wybór luster jest ogromny, w ofercie są lustra okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne.

Grubość lustra jakie wybrać

Grubość standardowego lustra to 4mm, cieńsze lustro może zniekształcać obraz, standardowe rozmiary lustra to od 40 do 80cm. Kupując lustro producent luster może nam zaproponować dodatkowy osprzęt, czyli oświetlenie, bolce potrzebne do montażu dostaniemy gratis są one wliczone w koszt lustra.

Montaż lustra na ścianie

Montaż lustra nie jest trudny trzeba się tylko wyposażyć w wiertarkę oraz kołki rozporowe, na których zawiśnie lustro. Bardziej skomplikowany jest montaż tego produktu z oświetleniem trzeba znać się na elektryce. Sklep, w którym nabyliśmy lustro oferują gratis profesjonalny montaż lustra.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.