Powrót do: Wyposażenie domu

Elegancja dzięki podłogom bambusowym


Podłogi bambusowe to ciekawy sposób, który wprowadzi do twojego wnętrza nutkę estetyki, nowoczesności jak również elegancji. Dostępne na rynku różnego rodzaju tradycyjne podłogi nie wyróżniają się niczym szczególnym. Podłogi bambusowe są bardzo wyraziste i idealnie pasują do wnętrz o surowym, minimalistycznym charakterze. Podłogi bambusowe to ciekawa alternatywa dla drewna.

Ekologiczne podłogi bambusowe

Posiada wiele zalet i są to między innymi trwałość, odporność na uszkodzenia oraz jest to produkt ekologiczny. Bambus jest to materiał odnawialny, który rośnie nawet do 50cm na dobę i dzięki czemu szybko się regeneruje. Podłogi te występują w dwóch głównych rodzajach: skręcanym i zwykłym.

Bambus jest to egzotyczny surowiec, którego cechuje niepowtarzalny wygląd ceniony wśród konsumentów. Dobre podłogi bambusowe dostępne są w wielu kolorach i wzorach, także każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Montaż takiej podłogi jest bardzo prosty, ponieważ polega na układaniu gotowych polakierowanych desek, a następnie łączeniu ich za pomocą specjalnych zatrzasków.

podlogadrewniana drewnpolodga panelebambusowe

Bezpieczne podłogi bambusowe

Producenci zapewniają nas również o tym, iż podłogi bambusowe są bardzo bezpieczne gdyż nie emitują szkodliwego formaldehydu i tworzą zdrowe otoczenie. Podłogi te są również bardzo łatwe do utrzymania w czystości i są one hipoalergiczne. Produkty te są odporne na promieniowanie słoneczne i działania wody, więc jest to na pewno bardzo innowacyjny produkt.

Zakup podłogi bambusowe

Zakup takiej podłogi to koszt ok. 100-200zł za m2. Jest to na pewno tańszy materiał na podłogi niż drewno. Poza tym producenci gwarantują nam 25-letnią gwarancję, dzięki czemu będziemy zadowoleni z takiej podłogi przez długie lata - taką gwarancję przynajmniej daje www.Wild-Wood.pl. Polecam tego sprzedawcę, ponieważ sam kupowałem i jestem bardzo zadowolony.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.